Navigácia

Odbory a triedy v šk. roku 2016/2017

Zoznam tried, odborov a vedúcich

Názov Učitelia  
Trieda I.A (OAMT)

Triedny učiteľ Mgr. Valter Uhrík

Vyučujúci: MgA. Erik Sikora

 
Trieda I.V (VO) Triedny učiteľ a vyučujúci: Ing. Daniel Tatarka  
Trieda I.VA (VO) Triedny učiteľ a vyučujúci: Mgr. Gabriela Kurucová  
Trieda I.VB (VO) Triedny učiteľ a vyučujúci: Mgr. Gabriela Kurucová  
Trieda PrípravkaLDO Triedny učiteľa vyučujúci:  Mgr.Art. Lívia Michalčík Dujavová  
Trieda II.A (OAMT)

Triedny učiteľ a vyučujúci: Mgr. Valter Uhrík

Vyučujúci: Mgr. Štefan Haško, PhD.

 
Trieda II.V (VO)

Triedny učiteľ a vyučujúci: Ing. Daniel Tatarka

Vyučujúci: Mgr. art. Matej Kladek

 
Trieda III.A (OAMT)

Triedny učiteľ a vyučujúci: Mgr. Jaroslav Kerner

Vyučujúci: Mgr. Štefan Haško, PhD.

 
Trieda III.V (VO)

Triedny učiteľ a vyučujúci: Mgr.Art. Matej Kladek

Vyučujúci: Mgr. Daniel Tatarka

 
Trieda IV.A (OAMT)

Triedny učiteľ Mgr. Jaroslav Kerner

Vyučujúci: Mgr. Peter Hrabinský

 
Trieda IV.V (VO) Triedny učiteľ a vyučujúci: Mgr.Art. Matej Kladek

Kalendár

Novinky

  • 13. 6. 2017

    Tretí ročník MobilFestu štartuje

    Súkromná stredná umelecká škola filmová v Košiciach a občianske združenie MediaPark vyhlasujú 3. ročník súťažného festivalu filmov nakrútených na mobilné telefóny – MobilFest 2017.

  • POZOR SÚŤAŽ: ZLATÁ KLAPKA (http://www.zusjanaalbrechta.bratislava.sk/zlata%2Dklapka/d-1833/p1=2436)

    Pre všetkých, ktorých baví nakrúcanie vlastných videí, pre všetkých, ktorí si chcú svoje práce porovnať s rovesníkmi z celého Slovenska a vypočuť si názor profesionálov je tu
    celoslovenská súťaž v audiovizuálnej a multimediálnej tvorbe detí a mládeže:
     
     
    ZLATÁ KLAPKA

  • 18. 11. 2016

    Naši šikovní zuškári uspeli v súťaži s preukazom ISIC/EURO26! 

    Úspešné video spojené so svojim preukazom: https://www.youtube.com/watch?v=lUO4Z71ZbF8

Novinky

Kontakt

  • Súkromná základná umelecká škola, Petzvalova 2, Košice
    Petzvalova 2, 040 11 Košice-Západ
  • +421 905 819 348

Fotogaléria