Odbory a triedy v šk. roku 2017/2018

Novinky

• Prinášame Vám niekoľko fotografií z galavečera a vyhodnotenia tohtoročnej "Zlatej klapky", kde bol ocenený Šimon Šebo (víťaz v kategórii: "Réžia" (15-19 r.), a "Kamera")a Valér Futej (víťaz v kategórii "Námet & Scenár").

Gratulujeme tiež nominovaným autorom, a to Benjamínovi Halkovi, Samuelovi Miščíkovi, Lare Polovkovej, Ivanovi Koribaničovi, Lívii Havlíčkovej a Karolovi Žilovi! Pripomíname tiež, že nový ročník Zlatej klapky bol zahájený,podrobnejšie info tu: http://www.zusjanaalbrechta.eu/zlata-klapka/d-1833

• Druháci OAMT sa zapojili do súťaže "Máš umelecké črevo", vyhlásenej Národnou galériou v Bratislave. Žiaci sa rozdelili na tímy a počas štyroch mesiacov pracovali na svojich projektoch na tému Identita. Semifinále súťaže sa konalo 22.3.2018 vo Východoslovenskej galérii, kde svoje projekty prezentovali pred odbornou komisiou v podobe multimediálnej prezentácie a vlastného vystúpenia.

1. tím: Viktória Krajňáková a Nina Ciglanová

2. tím: Tamara Mižáková a Samuel Alex Jasaň